turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Dla dzieci

Siedlisko Carownica Wellness&SPA to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.


Teren jest zagospodarowany, ogrodzony, monitorowany. Dzieci mają do dyspozycji dwa duże i bezpieczne place zabaw: kilka huśtawek i zjeżdżalnie, górę piachu z kolorowymi zabawkami, trzy wolnostojące Chatki Carownic, mini bawialnię w tipi z zabawkami dla najmłodszych, trampolinę. W budynku jadalni znaleźć można różne gry i książki, a na tarasie jadalni  automat sprzedający, w którym najbardziej potrzebujący mogą kupić przekąski. Na terenie Siedliska znajduje się 24-metrowa tyrolka, basen ogrodowy dla starszych dzieci i dorosłych, który w lecie przynosi ochłodę oraz niski basen dla Maluszków. Jest też kilka boisk: do siatkówki plażowej, trawiaste do siatkówki, piłki nożnej oraz badmintona, jest też zewnętrzny stół do tenisa stołowego, powierzchnia do malowania kredą, a także gotowa do lotu 13-metrowa miotła Carownicy. Mamy piłki, lotki, paletki, rakietki, skakanki i inne gadżety potrzebne na świeżym powietrzu. 
 

GALERIA

 

UDOGODNIENIA

Dla najmłodszych naszych Gości przygotowaliśmy łóżeczko z pościelą, przewijak, krzesełko do karmienia, wanienkę. Kontakty w domkach są zabezpieczone przed dziećmi, a wejście na schody w domku piętrowym zabezpiecza bramka (na dole i na górze).

Na miejscu mamy wypożyczalnię rowerów – również z fotelikami dla dzieci. Można wypożyczyć pojazdy akumulatorowe i inne (dla dzieci powyżej 3 lat) oraz teleskop. Proponujemy rozgrywki zespołowe na świeżym powietrzu z użyciem replik karabinków MP4 i G36C – Laserowy Paintball.

Rodzinny charakter Wellness Galanty Łogródecek umożliwia wspólny odpoczynek i zabawę. Gorąca beczka i Ruska bania zapraszają do relaksu i regeneracji. Dzieciom spodobają się zabiegi na łóżku do suchego masażu wodnego oraz w kapsule SPA.

Podczas pobytów tygodniowych organizujemy ognisko integracyjne (w każdy poniedziałek – dzień tygodnia może ulec zmianie), Laserowy Paintball – możliwość udziału w 20-minutowej rozgrywce dla dorosłych i dzieci powyżej 10 lat (w każdy czwartek – dzień tygodnia może ulec zmianie) oraz warsztaty pieczenia Carownic (dla dzieci). W wysokim sezonie (wakacje, długie weekendy) w godzinach 13:00–20:00 można w przyczepie gastronomicznej zakupić różne PRZEKĄSKI, takie jak: zupa, frytki, naleśniki, gofry, tosty, kiełbasa z cebulką, kaszanka z patelni, pirogi.

 
Przyjeżdżając na rodzinny wypoczynek do Siedliska Carownica można też zabrać swojego pupila. Pobyt zwierząt bez dodatkowych opłat. W Siedlisku mieszka berneński pies pasterski, koty i króliki. Rano często można zobaczyć sarenki spacerujące wokół ogrodzenia.

Region świętokrzyski obfituje w atrakcje dla dzieci, warto odwiedzić: Centrum Bajki w Pacanowie, Park Rozgrywki i Miniatur Sabat Krajno, krainę bizonów i labiryntów w Kurozwękach, Dinozaury i Zwierzyniec Bałtowski, Park linowy „Skarbka”, Oceanika – miejsce, w którym można zobaczyć rekiny i rafę koralową, Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach i wiele innych miejsc, o których można przeczytać TUTAJ

 

ZAPRASZAMY NA URODZINKI DO SIEDLISKA CAROWNICA!

Każde dziecko, nieważne w jakim wieku, znajdzie w Siedlisku Carownica coś dla siebie. Najmłodszym oferujemy ognisko, plac zabaw i warsztaty pieczenia Carownic. Starszych zapraszamy na ognisko i Laserowy Paintball. Nastolatki na pewno ucieszą relaksacyjne zabiegi SPA. 
 

Laserowe Urodzinki

Starsze dzieciaki (od 10 lat) i młodzież zachęcamy do świętowania swoich urodzin w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowy sposób - w Górach Świętokrzyskich w Siedlisku Carownica podczas Laserowych Urodzinek!
Oferujemy rozgrywkę Laserowy paintball 2 x do 20 minut na terenie i w okolicy Siedliska Carownica, organizację ogniska, poczęstunek dla zaproszonych przez Jubilata Gości oraz dla rodziców. Zaproszeni Goście mogą korzystać z całego terenu Siedliska, na któym znajdują się boiska do gry w piłke nożną, siatkówkę i badmintona, stół do ping-ponga, 24-metrowa tyrolka, trampolina, huśtawki, place zabaw. Serdecznie zapraszamy!

Pakiet dla 10 uczestników – 800 zł. 
Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt: tel. 606 215 028.


UE Logo