turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Konkurs MIOTŁA

KONKURS „MIOTŁA” na portalu społecznościowym Facebook

W Siedlisku Carownica znajduje się 13-metrowa miotła – prawdopodobnie największa w Polsce! Ogłaszamy konkurs na wyjątkową MIOTŁĘ: oryginalną, jedyną, Twoją. Do wygrania 2-dniowy pobyt w namiocie glampingowym w Siedlisku Carownica w dowolnie wybranym terminie. Nagrodzimy dwie osoby, których miotły uznamy za wyjątkowe.
Aby wziąć udział w Konkursie należy:
  1. Być fanem profilu Siedlisko Carownica na portalu społecznościowym Facebook.
  2. Do dnia 8 lipca pokazać na zdjęciu w komentarzu swoją wyjątkową, oryginalną miotłę.
 
Wszyscy lubimy się bawić, dlatego zadbajmy o udostępnienie informacji o Konkursie na Fb oraz zaprośmy znajomych do wspólnej zabawy. 

 
WYNIKI KONKURSU MIOTŁA
Dziękujemy za udział w konkursie oraz za pomoc w wyborze MIOTŁY PUBLICZNOŚCI. Dzięki głosom carownej społeczności i Waszym znajomym tytuł ten otrzymują Carowne przystawki, których autorem jest Aleksandra Żuraw – GRATULUJEMY!
Siedlisko Carownica nagradza miotły na szczęście, które przysłała Martyna Gaida oraz miotłę gotową do odlotu – Beata Ledwoń. GRATULUJEMY!
Przypominamy, że w celu zarezerwowania pobytu w namiocie/domku glampingowym należy przesłać w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników dane potrzebne do rezerwacji: data pobytu, adres e-mail, nr telefonu. Wolne terminy pobytu można sprawdzić na naszej stronie: siedliskocarownica.pl/rezerwacja
PRZYBYWAJCIE! Uważajcie tylko na nisko latające Carownice!

Miotły przysłane na konkurs

 


UE Logo