turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Laserowy Paintball

SiedliskoCarownica.pl w Górach Świętokrzyskich

 
Siedlisko Carownica to przyjazne miejsce rekreacji i wypoczynku w Górach Świętokrzyskich. Oferujemy między innymi rozgrywki zespołowe Laserowy Paintball na świeżym powietrzu – bezbolesny, przyjazny uczestnikom i środowisku, z dokładnymi pomiarami wyników każdego z uczestników i drużyn.
 

GALERIA

 
Zapraszamy na zabawę, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową (podczerwień, diody LED IR) i specjalne opaski rywalizują ze sobą indywidualnie lub drużynowo. Niezbędna jest aktywność ruchowa, spryt i inteligencja oraz odnajdywanie się w dynamicznie zmieniającej się sytuacji. Do zwycięstwa potrzebna jest strategia i współpraca zespołowa.
W rozgrywkach używamy karabinów z selektorem ognia, dźwignią przeładowania magazynku, kolimatorem (celownikiem). Obrazki znane z gier komputerowych można przenieść do realnego świata – każdy może doświadczyć militarnych doznań. Rolę kulek z rozgrywek w Paintball przejmują niewidoczne fale podczerwieni emitowane z karabinu i odbierane przez opaski na głowach – rozgrywka odbywa się bez bólu i bez ubrudzenia farbą. Zasadę działania można porównać do sterowania telewizorem przy użyciu pilota. Uczestnicy to 2–20 osób powyżej 10 lat.
Miejscem rozgrywek może być:
 1. Siedlisko Carownica – ponad 1,5 h ogrodzonego terenu, częściowo zalesionego, z kilkudziesięcioma różnymi obiektami / przeszkodami. Gra odbywa się na części lub na całym obszarze. Możliwość korzystania z ogólnodostępnych atrakcji Siedliska Carownica: place zabaw, teren rekreacyjny, boiska sportowe itp.
 2. Teren leśny obok Siedliska Carownica – kompleks z naturalnymi przeszkodami i dorodnym drzewostanem. Możliwość korzystania z ogólnodostępnych atrakcji Siedliska Carownica: place zabaw, teren rekreacyjny, boiska sportowe itp.
 3. Dowolny uzgodniony – obiekty Klienta, miejsce imprezy urodzinowej, firmowej itp.
 
OFERTA
Urodzinki dla młodszych i starszych, Imprezy integracyjne i motywacyjne
 1. Kompletne zestawy dla 20 uczestników:
  1. G36C – replika niemieckiego karabinka automatycznego, z kolimatorem, waga 2,7 kg, 10 sztuk.
  2. MP4 – replika amerykańskiego karabinka szturmowego, z kolimatorem, waga 2,5 kg, 10 sztuk.
 2. Gameboxy: apteczki, amunicja, flagi, respawny.
 3. Proponowane scenariusze rozgrywek – 2 x do 20 minut (realny czas zabawy to 80 min: omówienie zasad i przeszkolenie z obsługi broni 15 min, rozgrywka 20 min, przerwa i zgranie wyników 15 min, rozgrywka 20 min, zgranie wyników 10 min, ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów):
  1. Drużynowy – 2 drużyny, wygrywa ta, która zdobędzie największą ilość punktów.
  2. Zombie – pojedynek drużyny ludzi z drużyną zombie, wygrywa drużyna, która przetrwa lub będzie liczniejsza.
  3. Zdobycie flagi – 2 drużyny, wygrywa ta, która zdobędzie flagę przeciwnej i doniesie do swojej bazy.
 4. Rozgrywka (do 20 uczestników) 2 x do 20 minut:
  1. na terenie i okolicy Siedliska Carownica: od 200 zł + 20 zł/osoba.
  2. w miejscu uzgodnionym z Klientem: od 600 zł + 10 zł/osoba.
 5. Na terenie Siedliska Carownica możliwość korzystania z ogólnodostępnych atrakcji: place zabaw, teren rekreacyjny, boiska sportowe itp.
Zamówienie i zapytania: Paweł Walczyszyn, tel. 507 048 678 lub siedlisko@carownica.pl


UE Logo