turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Miejsce Przyjazne RowerzystomZ przyjemnością informujemy, że Siedlisko Carownica posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.
Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym:
1. Możliwość skorzystania przez turystę z pobytu na jedną dobę.
2. Możliwość bezpiecznego i nieodpłatnego przechowania rowerów.
3. Możliwość nieodpłatnego wysuszenia mokrych ubrań i sprzętu.
4. Dostęp aneksu kuchennego - miejsca, dającego możliwość samodzielnego przygotowania posiłku.
5. Nieodpłatne udostępnianie narzędzi do podstawowych napraw rowerów.
6. Bezpieczny, nieodpłatny parking rowerowy.
7. Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin).
8. Oferta transportu rowerów, bagażu, pojazdów lub gości do kolejnego etapu wyprawy/węzła komunikacyjnego.
9. Posiadanie aktualnej informacji o pobliskich punktach serwisowych i sklepach rowerowych lub sprzedaż części zamiennych do rowerów.
10. Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów).
11. Oferta wypożyczenia rowerów.
12. Informacja lub oferta o możliwości udziału w wycieczkach rowerowych w okolicy obiektu.

Jeśli wyruszyłeś Wschodnim Szlakiem Rowerowym Green Velo i poszukujesz noclegu w Rowerowym Królestwie „Góry Świętokrzyskie i okolice” – prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy:
tel.:  +48 41 242 42 19
e-mail: turysta@carownica.pl
Proponujemy Siedlisko Carownica jako bazę noclegową i codzienne wycieczki szlakiem Green Velo. Dysponujemy rowerami do wynajęcia dla wszystkich – małych i dużych.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl


UE Logo