turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Rezerwacja online

Wypożyczalnia

Rowery

Mamy do wypożyczenia 20 nowych rowerów: 10 rowerów MTB i 10 typu cross, w tym 4 rowery z fotelikami dla dzieci
 • MTB KIDS KROSS LEA MINI – opony 20”, rama 11” – 1 sztuka,
 • MTB KIDS  KROSS LEVEL MINI – opony 20”, rama 11” – 1 sztuka,
 • MTB JUNIOR KROSS LEA REPLICA – aluminiowe obręcze, opony 24” – 2 sztuki,
 • MTB JUNIOR  KROSS HEXAGON REPLICA – aluminiowe obręcze, opony 24” – 2 sztuki,
 • MTB KROSS HEXAGON X2 – aluminiowe obręcze, opony 26” – 2 sztuki,
 • MTB KROSS HEXAGON X3 – aluminiowe obręcze, opony 26”, bagażnik – 2 sztuki,
 • MERIDA CROSSWAY 20 V 46 CM MEN – opony 28”, rama 46 cm, bagażnik – 2 sztuki,
 • MERIDA CROSSWAY 20 V 46 CM LADY – opony 28”, rama 46 cm, bagażnik – 4 sztuki,
 • MERIDA CROSSWAY 20 V 52 CM MEN – opony 28”, rama 52 cm, fotelik dziecięcy – 2 sztuki,
 • MERIDA CROSSWAY 20 V 58 CM MEN – opony 28”, rama 58 cm, fotelik dziecięcy – 2 sztuki.
  Wszystkie rowery są wyposażone w: aluminiowe ramy, osprzęt Shimanno, podpórkę aluminiową, oświetlenie przód + tył, zapięcie zabezpieczające (typu U-LOCK lub spirala).

Gokarty

Oferujemy 4 gokarty na pedały PUKY F550 L, wyposażone w: profilowany fotel z regulacją pozycji, hamulec ręczny, pompowane koła, jazda do przodu i do tyłu. Gokarty przeznaczone są dla dzieci powyżej 4 lat i 105 cm wzrostu.

Pojazdy na akumulator

Posiadamy 2 zielono-żółte pojazdy firmy Peg Perego na akumulator 12V: traktor z przyczepą oraz koparkę, przeznaczone dla dzieci od lat 3. Pojazdy mają  regulowane siedzenie przód – tył, które można dopasować do wzrostu dziecka, nożny pedał gazu i hamulca, 2 biegi (prędkości) do przodu, bieg wsteczny, lewarek zmiany biegów, bezpieczny elektryczny hamulec - pojazd hamuje, gdy dziecko puści pedał gazu. 

Xbox

Istnieje możliwość wypożyczenia konsoli do gier Xbox One 500GB + Kinect +  gry. Posiadamy konsolę wyprodukowaną w 2015 r., urządzenie z kamerą umożliwiające gry ruchowe dla 2 osób, kontroler bezprzewodowy. Posiadamy komplety gier ruchowych i sportowych wydanych w 2014 roku: Dance Central Spotlight (zawiera układy taneczne oraz fitness) oraz Sports Rivals (6 dyscyplin sportowych), a także grę sportową piłka nożna – FIFA 16 (wydana w 2015 r.) oraz gry rodzinne i przygodowe: Minecraft, Just Dance, Zoo Tycoon.

Teleskop

Siedlisko Carownica zlokalizowane jest na wzgórzu, na skraju miejscowości, z dala od źródeł światła, co daje doskonałe warunki do obserwacji kosmosu. Posiadamy teleskop Celestron NexStar 6 SE z kompletem akcesoriów do amatorskiego oglądania nieba. Jest to wysokiej jakości, precyzyjny reflektor w układzie Schmidt-Cassegrain, idealny do obserwacji oraz astrofotografii cudów kosmosu. NexStar 6SE wyposażony jest w pilot GoTo z zaprogramowaną bazą 38 181 ciał niebieskich.  W komplecie znajduje się przenośny statyw. Staramy się uczynić Nasze Siedlisko wyjątkową ofertą wypoczynku nie tylko noclegowego. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i opinie!
 

UE Logo