turysta@carownica.pl tel. +48 41 242 42 19

Wellness&SPA

Romantyczne chwile we Dwoje na końcu świata, w sercu Gór Świętokrzyskich!


Z dala od codziennej rutyny i trosk dnia powszedniego znajdźcie czas dla siebie i przeżyjcie magiczne chwile beztroskiego zapomnienia ... W naszych Salonach SPA oferujemy zabiegi, masaże, ceremonię Rasul oraz Salve in Terra - SPA dla PAR
Rezerwacja na stronie: www.
wellness4you.pl/rezerwacja-online

GALERIA

   

Sekret zabiegu Rasul 

Sekret polega na grze żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Ceremonia RASUL ta dostarcza wyjątkowych doznań. Zabieg działa rozgrzewająco, korzystnie wpływa na samopoczucie, pielęgnuje skórę. Naturalne błota oczyszczają, pomagają usunąć toksyny z organizmu i delikatnie złuszczają naskórek. 
Rasul to kabina parowa dla dwojga, w której samodzielnie nakłada się peelingujące glinki lub nawilżający okład z mleka koziego i miodu. Do pielęgnacji wykorzystujemy preparaty najlepszej jakości, które nadają skórze miękkość i elastyczność. Podwyższona temperatura i unosząca się wokół para potęgują rozgrzewanie ciała. Ceremoniał zamyka tropikalny deszcz, który obmywa ciało z wmasowanych substancji.

 

Salve in terra - ekskluzywna ceremonia

Salve in Terra to wyjątkowa kabina przeznaczona do ekskluzywnych ceremonii dla dwojga, najlepsze tego typu rozwiązanie na świecie. Główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko – podczas zabiegu obie części unoszą się i opadają naprzemiennie, poruszając się jak skrzydła motyla. Atmosfera miejsca sprzyja wykonywaniu sobie nawzajem wszelkiego typu zabiegów: okładów, masek, peelingów, które partnerzy mogą aplikować i rozcierać sami. Salve in Terra oferuje głębokie ukojenie dla ciała i ducha oraz potęguje intymne przeżycia i zbliża osoby korzystające z tej ceremonii.
Niezwykły ceremoniał z użyciem doskonałych preparatow gwarantuje skórze świeżość, a towarzyszące zabiegowi relaksacyjne działanie delikatnego kołysania całego łóżka, kompozycja aromatów, kolorów i muzyki (wszystko to w otarciu o erotykę), na długo pozostaną w pamięci jako niezapomniane przeżycie.

KAPSUŁA SPA

Ciepło, woda, masaż wibracyjny, światło i dźwięk – pielęgnując ciało, przyczyniają się również do zachowania wewnętrznej harmonii.
Kapsuła łączy w sobie zadania typowej sauny na podczerwień, sauny parowej, jednocześnie oferując dodatkowe usługi w postaci koloroterapii, muzykoterapii, aromaterapii, masażu wibracyjnego oraz szerokiej oferty masaży wodnych w postaci prysznicy Vichy, szkockich, mgiełki wodnej z preparatami witaminowymi oraz biczy wodnych tylnej części ciała. W kapsule możemy skorzystać z oferty jednego z 10 wbudowanych programów, który wybieramy jednym naciśnięciem przycisku lub utworzyć własny program. W pełni regulowane dysze poddają masażowi każdy centymetr ciała.
Kapsuła SPA zapewnia wyjątkowy i orzeźwiający prysznic. Posiada bicze wodne na ramiona, kręgosłup, pośladki, zewnętrzne strony ud i łydki. Zapewnia również utrzymanie stałej temperatury wody, fantastyczny masaż i emisję aromatu, a koloroterapia LED wzmaga niezapomniane doznania.   

 

WELLNESS GALANTY ŁOGRÓDECEK TO CHATA SOLNA (PONAD 3 TONY SOLI HIMALAJSKIEJ), RUSKA BANIA, CIEPŁA I ZIMNA BECZKA, ZEWNĘTRZNE URZĄDZENIA FITNESS – WSZYSTKO Z WIDOKIEM NA OTULINĘ ŚWIĘTOKRZYSKIEGO PARKU NARODOWEGO I OBSZAR NATURA 2000

 

RUSKA BANIA ODPRĘŻA ORAZ OCZYSZCZA CIAŁO I UMYSŁ, A TAKŻE KOI NERWY!

Bania to rosyjska odmiana sauny. Od wieków jej istota pozostaje bez zmian – oczyszcza ciało i umysł poprzez trzy żywioły: wodę, ogień i powietrze. Rytuałem dla Słowian była sobotnia kąpiel w bani – mokrą, gorącą parą. Nie było to tylko „zwykłe” zmycie brudu i potu – w tym dniu można było się pozbyć brudu duchowego, gdyż żywioły pomagały człowiekowi stać się duchowo lepszym i zdrowszym. Bania była też miejscem zbiorowych kąpieli będących formą wspólnego spędzania czasu. W dawnej obyczajowości chłopskiej koedukacyjne kąpiele w bani dawały okazję do bliższego poznania się przyszłych małżonków.
Ruska bania w Wellness Galantym Łogródecku to drewniana chatka z piecem opalanym drewnem, w którym podgrzewa się kamienie. Tego typu saunę można porównać do sauny parowej, jednak panuje tu niższa wilgotność. Rozgrzane kamienie polewa się wodą lub przygotowanym naparem z ziół, by wytworzyć parę. Para wypełniając ruską banię osadza się na każdym skrawku naszego ciała, wdychamy ją nozdrzami, chłoniemy. Dla lepszego rozgrzania ciała, można „chłostać” je witkami. Po 20–25 minutach należy ciało ochłodzić w beczce z zimną wodą lub zimą nacierać je śniegiem. Naprzemienne stosowanie ciepła i zimna skutecznie hartuje organizm i ma korzystny wpływ na układ krążenia oraz układ oddechowy. Gorące powietrze pobudza krążenie, powodując intensywne pocenie się, co oczyszcza ciało z toksyn.
Ruska bania to nie tylko relaks dla ciała, ale także uczta dla ducha. Pomaga zregenerować siły po ciężkim dniu i odprężyć zmęczony umysł. Wysoka temperatura powoduje rozprężenie mięśni i rozładowanie nagromadzonego napięcia. Pod wpływem gorąca organizm produkuje endorfiny odpowiedzialne za poprawę nastroju. Gorąca parowa kąpiel oczyszcza organizm z toksyn i wzmacnia nasz system immunologiczny, poprawia krążenie krwi w organizmie oraz pomaga w walce z cellulitem. To także bardzo dobry sposób na spalenie nadmiaru tłuszczu. Dodatkowo naprzemienne ogrzewanie organizmu w bani i chłodzenie go w beczce oczyszcza skórę, przez co jest lepiej nawilżona i bardziej sprężysta.

 

ZIMNA WODA ZDROWIA DODA!

W znanym porzekadle „Zimna woda zdrowia doda” jest wiele prawdy. Fińscy naukowcy odkryli, że przebywanie ekstremalnych warunkach wpływa na produkcję hormonów, które zmniejszają ból i łagodzą stany zapalne. Zimna woda hartuje ciało, zwiększa odporność na infekcje, poprawia krążenie i ogólnie samopoczucie. Poza tym ma zbawienny wpływ na umysł – pomaga odreagować stres, „wyciąga” zdenerwowanie i złość. A po lodowatej kąpieli człowiek odczuwa „doładowanie baterii”.
Po wyjściu z ruskiej bani konieczne jest ochłodzenie organizmu (chłodzenie zawsze należy prowadzić od dołu ku górze). Gdy spadnie śnieg, można ciało natrzeć białym puchem. W innym wypadku należy je ochłodzić w beczce z wodą – w Wellness Galantym Łogródecku temperatura wody w beczce jest zależna od temperatury otoczenia, dlatego w lecie będzie zimna, a w zimie - lodowata! Zanurzanie w takiej wodzie przynosi natychmiastową ulgę po każdym wysiłku i jest najskuteczniejszym sposobem na regenerację.
Optymalny czas przebywania w zimnej lub lodowatej wodzie to 1-2 minut. Po wyjściu z beczki wzrasta w organizmie poziom endorfin – hormonów szczęścia, dlatego większość osób uśmiecha się, wpada w euforię, a przede wszystkim – tryska energią. Taki zabieg to zastrzyk dobrego humoru i optymizmu – polecany szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy doskwiera brak słońca i „szarość dnia”.

 

KĄPIEL POD GWIAZDAMI PRZEZ CAŁY ROK

Beczka z podgrzewaną wodą umożliwia kąpiel na świeżym powietrzu – niezależnie od pory roku. W dzień czy w nocy, w zimie czy w lecie – bez względu na aurę, możemy poddać swoje ciało relaksującemu działaniu wody i wygrzać je w gorącej parze. Nawet deszcz nie przeszkodzi w kąpieli, gdyż nad beczką znajduje się zadaszenie! Taka kąpiel to doskonała forma wypoczynku z rodziną, zabawy z przyjaciółmi i romantycznego wieczoru we dwoje.
Kąpiel w drewnianej beczce połączonej z piecem opalanym drewnem jest odprężającym i zdrowotnym rytuałem. Czerpiąc z niej przyjemność, możemy równocześnie zadbać o zdrowie, bo odpoczynek w gorących oparach uspokaja umysł i hartuje ciało. W beczce pełnej rozgrzanej do wysokiej temperatury wody, odpoczywamy na przeznaczonych do tego ławeczkach. Należy zadbać o to, aby serce znajdowało się ponad taflą wody.
Nasza beczka umiejscowiona jest w niesamowitej scenerii – z każdej strony można podziwiać przyrodę. O każdej porze roku taka kąpiel sprawia przyjemność – i w letnią noc i w jesienny poranek. Ale chyba największych doznań dostarcza zimą, gdy trzaskający mróz spowija okoliczne pola i wzgórza, kłębią się wokół zaspy śnieżne, a my siedzimy w gorącej, relaksującej kąpieli.

 

MAGICZNA SÓL

Wellness Galanty Łogródecek to miejsce, które Puszcza Jodłowa zasila w tlen, a chata solna wykorzystuje dobroczynne właściwości soli himalajskiej. Sól himalajska jest najzdrowszą i najczystszą solą dostępną na ziemi. Wykazuje niezwykłe właściwości lecznicze, zawiera ponad 80 pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, których brak lub niedobór może prowadzić do wielu groźnych chorób. Pierwiastki występujące w soli himalajskiej dostępne są w tak drobnych cząsteczkach, że łatwo są wchłaniane przez nasz organizm i poddane są procesowi metabolizmu.
Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób - astmy, nieżytów nosa, gardła, krtani i oskrzeli, alergicznych nieżytów górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, niedoczynności tarczycy, schorzeń sercowo-naczyniowych (niewydolność krążenia, stany pozawałowe, nadciśnienie), schorzeń przewodu pokarmowego (wrzody, nieżyty, zapalenia), chorób skóry (łuszczyca, zmiany trądzikowe, zapalenia skóry), nerwicy i stanów przemęczenia. Aby terapia była skuteczna, należy ją stosować regularnie przez jakiś czas, przynajmniej dwa razy w tygodniu (około 10 seansów). Jeśli nie mamy takiej możliwości, zawsze można "wpaść" do chaty po prostu dla relaksu. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy narażeni jesteśmy na infekcje.
Sól była wykorzystywana również w magii, głównie do rytuałów mających na celu oczyszczenie, przeciwdziałanie złym zaklęciom i odpędzenie negatywnej energii. Jest bardzo ważnym narzędziem magii obronnej – służy odpędzeniu szeroko pojętego „zła”: złych duchów, negatywnych energii, uroków. Czarownice przyrządzały tzw. czarną sól, ucierając: sól, rozdrobniony węgiel drzewny i popiół z dodatkiem pieprzu.
Wizyta w chacie solnej to dobry sposób na szybki relaks po całym tygodniu wytężonej pracy i natłoku obowiązków. W chacie panują kameralne warunki, mogą w niej przebywać równocześnie 2 osoby. Wskazany jest wygodny strój, każdy musi mieć założone na stopy ochraniacze lub białe, czyste skarpetki (można przynieść ze sobą lub zakupić na miejscu). W chacie panuje temperatura zbliżona do tej na zewnątrz, są dostępne koce do przykrycia, aby nie zmarznąć podczas solnego relaksu. Wygodne leżaki, okna z widokiem na otaczającą przyrodę, łagodne oświetlenie, cisza i spokój sprawią, że ciało się odpręży i zrelaksuje. Ściany chaty są wyłożone blokami soli himalajskiej, również jej kryształki pokrywają podłogę.

PROPONUJEMY:

Odetchnęły z ulgom – seans w Chacie solnej
Kameralne leżakowanie w chacie wypełnionej 3 tonami soli himalajskiej – najzdrowszej i najczystszej, jaka dostępna jest na ziemi. Mikroklimat stworzony przez niezwykłe właściwości lecznicze zawartych w niej ponad 80 pierwiastków, dostępnych w drobnych cząsteczkach łatwo wchłanianych przez organizm, sprzyja dobremu samopoczuciu i prawidłowej pracy organizmu.
Do 60 minut, do 2 osób – 30 zł.


Dech zaparło – kąpiel w Gorącej beczce
Relaksująca gorąca kąpiel na świeżym powietrzu pod dachem drewnianej altany – niezależnie od pory roku i pory dnia. Widok na świętokrzyskie pola i lasy, odgłosy puszczy jodłowej to idealne warunki do wspólnego relaksu – rodzinnie, wśród przyjaciół, romantycznie we Dwoje. Odpoczynek w gorących oparach uspokaja umysł i hartuje ciało.
Do 60 minut, do 2 osób – 100 zł, dodatkowa osoba 10 zł


Wpół rozebrano – seans w Ruskiej bani
Trzy żywioły – woda, ogień i powietrze – oczyszczają ciało i umysł, wzmacniają odporność, odprężają. Wysoka temperatura powoduje rozprężenie mięśni i rozładowanie nagromadzonego napięcia. Pod wpływem gorącej parowej kąpieli organizm produkuje endorfiny odpowiedzialne za poprawę nastroju. Naprzemienne ogrzewanie i chłodzenie – oczyszcza skórę, przez co jest lepiej nawilżona i bardziej sprężysta. Seans polecany jest osobom cierpiącym na bezsenność, zestresowanym, ze skłonnością do częstych przeziębień, z bólami mięśni i stawów, zmagającym się z nadwagą.
Do 90 minut, do 2 osób – 100 zł, dodatkowa osoba 10 zł

Wpół rozebrano, zaparło i odetchnęło
– na wyłączność: Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka, Chata solna

Do 120 minut, do 2 osób – 200 zł, dodatkowa osoba 20 zł

Poturbaceni – masaż na łóżku wodnym
Odpręż się i rozluźnij … Suchy wodny masaż to połączenie zalet wellness ze sprawdzonymi technikami terapeutycznymi. Masujące ogrzane strumienie wody działają odprężająco i rozluźniająco, pozwalają na regenerację sił. Towarzyszące leżakowaniu muzykoterapia i koloroterapia sprawiają, że to relaks nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Łóżko wodne to propozycja, dzięki której odzyskasz radość życia, usprawnisz funkcjonowanie organizmu i złagodzisz dolegliwości bólowe. Z masażu mogą korzystać dzieci.
Do 30 minut, 1 osoba – 50 zł
 

Latarniom świetlistom – kąpiel aromaterapeutyczna z hydromasażem i koloroterapią 
Głęboki relaks i odprężenie … istny błogostan. Ciepła kąpiel w wannie z bąbelkami, kojąca zmysły moc aromatów i kolorów, pozwalają szybko wyeliminować poczucie zmęczenia i poprawić nastrój. Wodny masaż świetnie wpływa na naszą skórę – wygładza ją i rozpromienia. Z kąpieli mogą korzystać dzieci.
Do 30 minut, 1 osoba – 90 zł


Strasecnie silny – peeling solno-olejowy w kabinie parowej Rasul
Atlantycka sól morska – bogata w mikroelementy, bez żadnych chemicznych dodatków. W połączeniu z pielęgnacyjnymi olejami marki Kurland złuszcza naskórek widocznie poprawiając wygląd skóry i wpływa na poprawę krążenia. Aromatyczny peeling pobudza detoksykację i metabolizm, pomaga w leczeniu trądziku i redukcji cellulitu. Daje uczucie odświeżenia.
Do 30 minut, 1 osoba – 110 zł
Do 50 minut, 2 osoby – 190 zł


Kiej rosom – kolorowy rytuał Rasul
Zmysłowa gra żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza – w kabinie parowej Rasul. Naturalne glinki mineralne prosto z Kurlandii, podgrzewane fotele, rozgrzewająca para, relaksacyjna muzyka i niezliczona ilość „gwiazd” nad głowami. Błogostan zakończony tropikalnym deszczem. Niezapomniane chwile w miłym towarzystwie. Efekt – oczyszczona, delikatna i rozświetlona skóra twarzy i ciała gotowa na przyjęcie odżywczych kremów, olejów i masek … zrelaksowany umysł. Zabieg polecany dla par.
Do 60 minut, 1 osoba – 150 zł
Do 90 minut, 2 osoby – 250 zł


Kiej rosom de LUX – kolorowy rytuał Rasul z peelingiem solnym
Zmysłowa gra żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza – w kabinie parowej Rasul. Naturalne glinki mineralne prosto z Kurlandii, aromatyczny peeling solny, podgrzewane fotele, rozgrzewająca para, relaksacyjna muzyka i niezliczona ilość „gwiazd” nad głowami. Błogostan zakończony tropikalnym deszczem. Wzajemny aromatyczny peeling solny oraz olejowy masaż – niezapomniane chwile w miłym towarzystwie. Efekt – wygładzona, oczyszczona, delikatna i rozświetlona skóra twarzy i ciała … zrelaksowany umysł. Zabieg polecany dla par.
Do 60 minut, 1 osoba – 250 zł
Do 90 minut, 2 osoby – 350 zł


Strzały pierzaste – piankowy rytuał w kabinie Rasul
Mięciutka pianka z delikatnych płatków wysokiej jakości mydła z oliwą z oliwek firmy Kurland w połączeniu ze zmysłową grą żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza – w kabinie parowej Rasul to namiastka orientalnej tradycji Hamam. W towarzystwie bliskiej osoby, niczym w czasach dzieciństwa, możemy beztrosko zanurzyć się w ogromnej ilości piany – jakby w chmurach. Ciało poddawane jest jej łagodnemu i dobroczynnemu dotykowi. Zabieg korzystnie wpływa na jego oczyszczenie, poprawia ukrwienie, nadając skórze świeżość. Doskonale wpływa na likwidację zakwasów po wysiłku sportowym. Wzajemny olejowy masaż będzie dopełnieniem relaksu.
Do 60 minut, 1 osoba – 150 zł
Do 90 minut, 2 osoby – 250 zł


Zywcem do nieba – rytuał Salve in Terra z kremowym peelingiem enzymatycznym
Delikatny, eteryczny, intymny … niebiański zabieg SPA dla Dwojga. Budzi uśpione zmysły i uwodzi bliskością, pozwala doświadczyć wspólnego relaksu i zmysłowej pielęgnacji ciała. Pozytywnie wpływa na zacieśnienie partnerskich relacji. Parowa kabina, płynnie zmieniające się światło, aromatyczne kosmetyki pielęgnacyjne marki Kurland i ruchome łóżko dają niezapomniane uczucie magicznej podróży na skrzydłach motyla zakończonej tropikalnym deszczem.
Do 60 minut, 1 osoba – 190 zł
Do 90 minut, 2 osoby – 250 zł

Zywcem do nieba de LUX – rytuał Salve in Terra de LUX z glinką enzymatyczną Bolus Alba i olejkiem
 
Delikatny, eteryczny, intymny … niebiański zabieg SPA dla Dwojga. Budzi uśpione zmysły i uwodzi bliskością, pozwala doświadczyć wspólnego relaksu i zmysłowej pielęgnacji ciała. Pozytywnie wpływa na zacieśnienie partnerskich relacji. Parowa kabina, płynnie zmieniające się światło, glinką enzymatyczna Bolus Alba marki Kurland i ruchome łóżko dają niezapomniane uczucie magicznej podróży na skrzydłach motyla zakończonej tropikalnym deszczem. Rytuał uzupełnia wzajemny olejowy masaż. Magnez, krzem i  glinokrzemian zawarte w glince Bolus Alba wzmacniają naturalny system odpornościowy skóry, a sproszkowany ananas jest bogaty w enzymy o działaniu rozświetlającym skórę. Zabieg ma działanie rewitalizujące i detoksykujące, pobudza przemianę materii i odtruwa.
Do 60 minut, 1 osoba – 250 zł 
Do 90 minut, 2 osoby – 350 zł

W ony uciecce – rytuał Salve in Terra z glinką Bolus Alpha i olejkiem

Delikatny, eteryczny, intymny … niebiański zabieg SPA dla Dwojga. Budzi uśpione zmysły i uwodzi bliskością, pozwala doświadczyć wspólnego relaksu i zmysłowej pielęgnacji ciała. Pozytywnie wpływa na zacieśnienie partnerskich relacji. Parowa kabina, płynnie zmieniające się światło, mieszanka glinki Bolus Alpha z naturalnymi olejami marki Kurland i ruchome łóżko dają niezapomniane uczucie magicznej podróży na skrzydłach motyla zakończonej tropikalnym deszczem. Zabieg ten to zarówno uczta dla zmysłów, jak i doskonałe oczyszczenie skóry. Delikatnie eksfoliuje pozostawiając skórę jedwabiście gładką.
Do 60 minut, 1 osoba – 220 zł
Do 90 minut, 2 osoby – 290 zł
 
SALVE Pakiet DAY SPA dla PAR – rytuał Salve in Terra Zywcem do nieba de LUX (z glinką enzymatyczną Bolus Alba i olejkiem, 90 min) + Wpół rozebrano, zaparło i odetchnęło – Wellness na wyłączność: Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka, Chata solna (120 min).
Niezapomniane, przyjemne chwile w Wellness oraz delikatny, eteryczny, intymny … niebiański zabieg SPA dla Dwojga, który budzi uśpione zmysły i uwodzi bliskością, pozwala doświadczyć wspólnego relaksu i zmysłowej pielęgnacji ciała. Pozytywnie wpływa na zacieśnienie partnerskich relacji. Parowa kabina, płynnie zmieniające się światło, glinka enzymatyczna Bolus Alba marki Kurland i ruchome łóżko dają niezapomniane uczucie magicznej podróży na skrzydłach motyla zakończonej tropikalnym deszczem. Rytuał uzupełnia wzajemny olejowy masaż. Magnez, krzem i glinokrzemian zawarte w glince Bolus Alba wzmacniają naturalny system odpornościowy skóry, a sproszkowany ananas jest bogaty w enzymy o działaniu rozświetlającym skórę. Zabieg ma działanie rewitalizujące i detoksykujące, pobudza przemianę materii i odtruwa.
Do 210 minut, 2 osoby, 490 zł
 

RASUL Pakiet DAY SPA dla PAR – piankowy rytuał w kabinie Rasul Strzały pierzaste (90 min) + Wpół rozebrano, zaparło i odetchnęło – Wellness na wyłączność: Ruska bania, Gorąca i Zimna beczka, Chata solna (120 min). 
Niezapomniane, przyjemne chwile w Wellness oraz mięciutka pianka z delikatnych płatków wysokiej jakości mydła z oliwą z oliwek firmy Kurland w połączeniu ze zmysłową grą żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza w kabinie parowej Rasul to namiastka orientalnej tradycji Hamam. W towarzystwie bliskiej osoby, niczym w czasach dzieciństwa, możemy beztrosko zanurzyć się w ogromnej ilości piany – jakby w chmurach. Ciało poddawane jest jej łagodnemu i dobroczynnemu dotykowi. Zabieg korzystnie wpływa na jego oczyszczenie, poprawia ukrwienie, nadając skórze świeżość. Doskonale wpływa na likwidację zakwasów po wysiłku sportowym. Wzajemny olejowy masaż będzie dopełnieniem relaksu.
Do 210 minut, 2 osoby, 390 zł


Wellness&SPA dla dzieci:
Masaż na łóżku wodnym: 10 minut – 20 zł
Kąpiel w wannie z bąbelkami i koloroterapią: 30 minut – 50 zł


Rezerwacji strefy Wellness lub zabiegu SPA dokonać można na stronie www.wellness4you.pl/rezerwacja-online, wysyłając e-mail na adres: siedlisko@carownica.pl lub tel. 507 048 678. Zapraszamy!

 Informacje praktyczne dla osób korzystających z oferty Wellness&SPA
 1. Ręczniki kąpielowe – wydajemy w recepcji lub są dostępne w miejscu świadczenia usługi.
 2. Ręczniki saunowe – wydajemy w recepcji lub są dostępne w przedsionku sauny.
 3. Bielizna jednorazowa – dostępna w miejscu świadczenia usługi.
 4. Prysznic – można skorzystać w domku lub w łazience w budynku Recepcji.
 5. Czas zabiegów, rytuałów – w ofercie podane są wartości przybliżone, określone jako „do”, obejmujące czas na przygotowanie, świadczenie usługi i odpoczynek. 
 6. Kosmetyki – w przypadku wątpliwości w zakresie np. możliwej reakcji organizmu na kosmetyki, których używamy do zabiegów, prosimy o zapoznanie się z ich składem.
 7. Pytania, sugestie – jesteśmy otwarci na Państwa pytania i sugestie, aby móc jeszcze lepiej świadczyć nasze usługi i rozwiewać wątpliwości.
 8. Woda w beczkach – używamy chemii basenowej w celu oczyszczenia wody pod względem chemicznym i biologicznym.
 9. WC – toalety znajdują się w budynku Recepcji, od strony Altany.
 10. Obsługa urządzeń, wyposażenia – tylko w zakresie wskazanym przez personel Siedliska.
 11. Woda, poczęstunek – napoje i posiłki podane w trakcie korzystania z usług prosimy spożywać z zachowaniem szczególnej ostrożności. 
 12. Opieka nad dziećmi – po uzgodnieniu zapewniamy opiekę nad dziećmi w czasie korzystania z usług. 
 13. Godziny pracy – codziennie od 15.00 do 21.00, po uzgodnieniu istnieje możliwość ustalenia innych godzin skorzystania z usług.
 14. Rezerwacja usług – ponieważ czas przygotowania do świadczenia niektórych usług może trwać nawet 4 godziny – prosimy o wcześniejszą ich rezerwację.


UE Logo